Pasowanie na Przedszkolaka

Nie było łatwo pogodzić się z faktem, że to już koniec wakacji… Czas beztroskiego wypoczynku minął, ale rozpoczął się zupełnie nowy etap. 1. września był wkroczeniem w totalnie nieznane dla tych dzieci, które rozpoczęły swoją przedszkolną przygodę po raz pierwszy. Ten ważny moment-przyjęcia do naszego grona nowych dzieci, przypieczętowaliśmy PASOWANIEM NA PRZEDSZKOLAKA.

Odtąd nowicjusze będą poprzez zabawę i naukę poznawać świat, dowiadywać się o nim coraz ciekawszych rzeczy. A starszaki? One też mają apetyt na wiedzę i nadal na zabawę. Już nieco inną, nieco trudniejszą… Przed nami wiele dni wspólnie spędzanego czasu, gdzie nie będzie mowy o bezczynności i nudzie. Cieszymy się, że na uroczystość rozpoczęcia przybyli rodzice, którzy mogli w tej przełomowej chwili towarzyszyć i wspierać swoje pociechy.