Konkurs plastyczny rozstrzygnięty

Miło nam ogłosić, że dzieci z naszego przedszkola zostały docenione w ramach konkursu „Nie pal przy mnie proszę”. Tuż przed Mikołajkami 5. grudnia w Urzędzie Miasta Lęborka nagrody zwycięzcom i wyróżnionym wręczyli Zbigniew Barański – Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Lęborku oraz Marian Kurzydło – Sekretarz Miasta Lęborka. Pomysłowo wykonane prace plastyczne przypominają dorosłym, jak niebezpieczne skutki dla zdrowia dzieci niesie palenie papierosów w pobliżu ich pociech.

– I miejsce w konkursie zajął Kacper Pobłocki

– wyróżnienie uzyskała Dominika Sumon

Gratulujemy dzieciom!

Dziękujemy organizatorom konkursu!

Cieszymy się sukcesem naszych przedszkolaków. Jest on owocem podjętego trudu i staranności dzieci oraz czuwającego nad nimi wsparcia Pań Opiekunek oraz Aniołów Stróżów naszego przedszkola 😉