Dzień Edukacji Narodowej

13. października celebrowaliśmy w naszym przedszkolu Dzień Edukacji Narodowej. W tym dniu dzieci okazały spontanicznie i z głębi serca wiele uśmiechu i szczerej wdzięczności Paniom Przedszkolankom, pod okiem których maluchy codziennie uczą sie czegoś nowego. Wyrazy uznania popłynęły również w stronę naszego księdza dyrektora Daniela Leszczyńskiego, którego praca i zaangażowanie sprawiają, że przedszkole prężnie się rozwija i sprawnie funkcjonuje.

Takie chwile potwierdzają jak ważna jest praca z dziećmi. Przynosi ona bowiem nie tylko wiele satysfakcji, ale również realnego poczucia wpływu na wychowanie najmłodszych, wyrastających na szczęśliwych, mądrych dorosłych. Trud wychowawczy zawsze się opłaca, a przekazywana z entuzjazmem wiedza rozpala młode umysły do twórczego interesowania się otaczającym światem.

Zależy nam właśnie na takich efektach-na uśmiechniętych dzieciach, które już teraz odkrywają w sobie zalążki pasji, swoich mocnych stron, które dobrze ukierunkowane zaowocują wielkim dobrem i trafnie obraną drogą życiową w przyszłości.