Dzień Dziecka i Dzień Otwarty

W Dniu Dziecka w naszym przedszkolu pojawiły się niecodzienne atrakcje. Na ten czas podwórko przedszkola zamieniło się w mini wesołe miasteczko 🙂

Uwielbiana przez dzieci dmuchana zjeżdżalnia cieszyła się uznaniem wśród maluchów, których rozpierała energia. Wiele frajdy przynosiło także tworzenie baniek mydlanych, wypuszczanych z dużych wiaderek. Bańki były ogromne, kolorowe i wielokształtne. Trzeba przyznać, że nie było to takie łatwe-uwolnić je wysoko do góry, jednak wyćwiczone, sprawne rączki dzieci poradziły sobie z tym zadaniem. Pomogły delikatne podmuchy wiatru, które w ten słoneczny dzień równoważyły warunki pogodowe.

Było w sam raz, ani za ciepło, ani za zimno.

Dziewczynkom spodobało się zaplatanie kolorowych warkoczyków oraz gry zręcznościowe z piłeczkami. Każdy miał możliwość podejrzeć jak powstaje pachnąca, kolorowa wata cukrowa, na widok której już robiło się słodko 🙂

Nasze świętowanie połączyliśmy z Dniem Otwartym. Zainteresowani rodzice mogli przyjść, porozmawiać i zobaczyć jak to właściwie u nas jest. Cieszymy się z tych odwiedzin, rozmów, ale również z faktu, że tak się Wam-drodzy Rodzice u nas podoba.