Bal Wszystkich Świętych

Tuż przed uroczystością Wszystkich Świętych 28. października w naszym przedszkolu odbył się Bal Wszystkich Świętych.

Dzieci ubrały się w wyszukane kreacje, dzięki którym przypomniały nam o osobach, które orędują z Nieba w naszych ziemskich sprawach.

Taka forma zabawy jest znakomitą okazją do oswojenia najmłodszych z tematem świętości, która jest przecież osiągalna, o czym warto by dzieci jak najwcześniej wiedziały.

Rodzice bardzo mocno zaangażowali się w przygotowanie strojów. Panie Przedszkolanki starannie zadbały o oprawę balu. Wszystkim zależało, aby maluchy czuły się wyjątkowo w dniu kiedy można w taki radosny sposób wyrazić wdzięczność za całe rzesze niebiańskich patronów.

Jesteśmy pewni, że nam się to udało… Rozgrzaliśmy wszystkie maleńkie serca, które zapewne świadomie zapragną świętości! 🙂